توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر

سرویسهای شبكه Asp NET ، توابع فراوان شبكه ای را بر پایه استانداردهای صنعت كامپیوتر مثل SOAP XML HTTP فراهم می كنند از آنجا كه اكثر سرویسهای شبكه بر مبنای XML می باشد كلیه داده هایی كه به یك سرویس شبكه فرستاده می شود یا از آن فراخوانی می گردد باید به صورت Text ساده باشد
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 123 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22

توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر

فروشنده فایل

کد کاربری 4421

توسعه سرویس شبكه جهت آپلود تصویر

سرویسهای شبكه Asp . NET ، توابع فراوان شبكه ای را بر پایه استانداردهای صنعت كامپیوتر مثل SOAP , XML , HTTP فراهم می كنند . از آنجا كه اكثر سرویسهای شبكه بر مبنای XML می باشد كلیه داده هایی كه به یك سرویس شبكه فرستاده می شود یا از آن فراخوانی می گردد باید به صورت Text ساده باشد .

به هر حال در Application خاصی ، نیاز به تبادل داده های bonary می باشد . به طور مثال شما می خواهید تصاویر را از « فرم شبكه » خود به سرویس شبكه منتقل كنید تا آن ها را در منبع مركزی مشابهی ذخیره كرده ، در موقع لزوم فراخوانی نمایید . آیا بیان این مطلب بدان معناست كه سرویس شبكه قادر به انتقال چنین اطلاعاتی نمی باشد ؟ قطعاً جواب منفی است .

در واقع سرویسهای شبكه Asp . NET كار انتقال این گونه اطلاعات را با مخفی كردن ضمائم decode و encode انجام می دهند . به طور معمول وقتی شما می خواهید مجموعه ای از داده های binary را منتقل كنید ، پارامتر شبكه مربوط را بیان می كنید یعنی مقادیر مربوط را مبدل به یك سری اطلاعات آرایه بندی شده می كنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *