مبانی پارتیشن مجیك (Partition Magic Basics)

پنجره ی اصلی partition magic

پنجره اصلی شامل بیرون ریزی (انفجار) شیشه مشاهده درخت دیسک ها روی كامپیوتر شما است نقشه هر دیسك و لیست بخشها روی دیسك انتخاب شده است منوی bar و نوار ابزار در رأس پنجره ظاهر می شوند منوی bar به شما دسترسی به همه ی تركیبها (ساختارهای) partition magic را می دهد هنگامی كه شما یك فرمان منو را انتخاب می كنید نوار وضعیت در

دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22

مبانی پارتیشن مجیك (Partition Magic Basics)

فروشنده فایل

کد کاربری 4421

مبانی پارتیشن مجیك (Partition Magic Basics)

این مقاله شامل اطلاعات زیر است:

1ـ پنجره ی اصلی partition magic 2ـ پنجره ی اصلی اضطراری

3ـ پردازش با مشاهده 4ـ انتخاب یك hard disk

5ـ انتخاب یك بخش 6ـ انتخاب یك عمل

7ـ لغو یك عمل 8ـ مشاهده در طی عملیات

9ـ اعمال تغییرات روی سیستم 10ـ سیستم فایل قابل پشتیبانی

11ـ تغییر اولویت partition magic 12ـ استفاده صفحه كلیدهای بین المللی

13ـ یكجا كردن خضاله ی هارددیسك 14ـ استفاده از کمک


پنجره ی اصلی partition magic

پنجره اصلی شامل بیرون ریزی (انفجار) شیشه مشاهده درخت دیسک ها روی كامپیوتر شما است. نقشه هر دیسك و لیست بخشها روی دیسك انتخاب شده است. منوی bar و نوار ابزار در رأس پنجره ظاهر می شوند. منوی bar به شما دسترسی به همه ی تركیبها (ساختارهای) partition magic را می دهد. هنگامی كه شما یك فرمان منو را انتخاب می كنید نوار وضعیت در پرده ی button نشان می دهد فرمان چه چیزی را انجام می دهد. نوار ابزار به شما به طور عادی دسترسی سریع برای تنظیمات را می دهدم.

هنگامی كه شماره گر روی نوار ابزار است نوار وضعیت را نشان می دهد كه دگمه چه چیزی را انجام دهد شما می توانید در نمای نوار ابزار نمایش درختی، دگمه های wizard ، راهنما و مقیاس نقشه دیسك بوسیله صدا كردن فرمان روی منوی // ، رفت و برگشت كنید. اگر شما partition magic را از دیسكهای اضطراری ادامه دهید نكته ی آن در پرده ی اصلی مختلف است. پنجره اصلی دیسك اضطراری در صفحه 16 .

بخش اطلاعات : در بخش ناحیه اجرا شده اطلاعات درباره ی انتخاب بخش هارددیسك است. آن شامل 2 ناحیه است: نقشه دیسك: كه اطلاعات گرافیكی را نشان می دهد و بخش لیست كه بخش اطلاعات را از متن نمایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *